Pár slov o nás

Volnost, důvěra, podnikání

Někdo potřebuje řád a pevnou ruku nadřízeného, pak podává super výkon a je spokojený. A někdo má zase chuť na každodenní dobrodružství. Kancelář tam, kde otevře notebook. Věci sice plánované, ale v pohybu. Jednomu se říká zaměstnanec, druhému podnikatel.

Pomáháme dlouhodobě lidem podnikatelsky růst. Ukážeme vám, jaké máte možnosti profesního rozvoje, jak rozjet podnikání bez vstupních investic. Poznejme se blíže…

Naše vize a hodnoty

Spolupráce a podpora

 Práce v týmu násobí výsledky, prostředí týmu formuje výkon, úspěch skupiny je závislý na jednotlivcích, proto je důležitá spolupráce, podpora a vzájemná inspirace. To přináší užitek všem členům týmu. Sám voják v poli nic nezmůže.

Transparentnost

Jasně daná pravidla na začátku. Pravidla kariérního postupu a nastavení provizí jsou pro každého stejné.

Podnikavost

Hledání nových příležitostí. Přijímáme změny s nadšením. Nebát se nových cest a změn. Podnikatel ovládá svůj život, pokud má vnitřní disciplínu.

Důvěra

Vztahy založené na důvěře.

Odvaha

Odvaha začít něco nového, odvaha pracovat na sobě a jít mimo svou komfortní zónu, vize je hnací motor a také vnitřní motivace.

Kdo s námi podniká?

Kateřina Jiroušová

Čím nám pomáhá?
Pozitivní myšlení a úsměvy na rozdávání, to je Katka. Nejen v tomto směru má co nabídnout, sama si totiž prošla velkou změnou právě během svého podnikání. Zde pochopila, že svět není jen černobílý. Je tu s námi už 12 let, spokojenost se tedy nezapře. Káťa má týmového ducha a je krásným příkladem, že v tomto odvětví je možné ovlivnit cokoliv. Nejen vzdělávání, seberealizaci, peníze, čas, ale i lidi kterými se obklopujete. Propojení této profese s volnočasovými aktivitami je pak nejen pro ni více než příjemné.
Co ji baví?
Cestování.
Můj fail

Víc mě baví práce s lidmi a na papíry občas zapomínám. Ještě, že mám asitentku.

Proč podnikám?
Důvodů mám mnoho, tři nejdůležitější – rodina, čas a peníze. Vnímám, že toto je velmi propojené a jsou to hlavní důvody, proč podnikám. Bohužel bez peněz dnes nelze nic. Stejně tak je pro mě cenný i čas, který mohu trávit s rodinou, kolegy nebo právě cestováním, které miluji.

Radek Wurdak

Čím nám pomáhá?
Radek ti může ukázat jak dosahovat naplánovaných cílů. Posunout se musíš chtít hlavně ty sám. Zastává životní krédo: ,,Chovám se k lidem tak, jak chci aby se chovali oni ke mně.“
Co ho baví?
Otužování, kondiční běh.
Můj fail

Důležité je si umět přiznat a třeba i veřejně sdělit, že se mi něco nepovedlo. Být perfekcionistou je velký problém, protože perfekcionista přeci žádné chyby nedělá. ☺ Pokládám si tedy těžkou otázku. V poslední době je to práce s mým „negoušem“, který velice často a rád vystrkává růžky a s tím je spojen pracovní ale i soukromý život.

Proč podnikám?
Být svým pánem, rozhodovat sám za sebe, touha po svobodě, dávat lidem příležitost být v životě svobodní a úspěšní. Zjistil jsem, že se s těmito atributy musí pracovat opatrně. Být pracovitý, disciplinovaný a naučit se pracovat sám na sobě. ☺

Pavla Wurdak

Čím nám pomáhá?
Učí nás vytrvalosti, následování vize a inspiruje nás.
Co ji baví?
Nakupování, nordic walking.
Můj fail

Mám toho hodně a nedělám si poznámky, takže občas na něco zapomenu.

Proč podnikám?
Hlavním důvodem proč podnikám, je možnost pomáhat lidem plnit si s jejich sny. Dělám činnost, co mě baví a naplňuje. A předávám své zkušenosti dále a je skvělé, že můžu vše hladce propojit s rodinou.

Tomáš Kröner

Čím nám pomáhá?
Plánováním a zaváděním systematičnosti.
Co ho baví?
České kriminálky…protože mají myšlenku.
Můj fail

Ne každá investice je ta pravá…občas to nevyjde…stojí to nějaké peníze, ale člověk si to pak aspoň dlouho pamatuje. 🙂

Proč podnikám?
Ambice, splnění svých snů, život ve vlastních rukách

Jan Vosátka

Čím nám pomáhá?
To nám neřekl, je velmi nápomocný, umí toho totiž mnoho:-)
Oblíbený film / seriál
Harry Potter.
Můj fail

“Je toho tolik, že nevím, co vybrat *smích*”

Proč podnikám?
Na střední škole jsem si uvědomil, že jsem nezaměstnatelný. Chci si organizovat čas dle sebe. V podnikání mám možnost ovlivňovat svůj příjem.

Josef Pavlas

Čím nám pomáhá?
Pepa pokládá ty správné otázky, tudíž zjistí i správné odpovědi. Pomáhá tím i nám.
Oblíbený film / seriál
Monty Python.
Můj fail

Chyb jsem udělal mnoho a taky doufám, že jsem se z nich dost poučil 🙂 V poslední době jsem zjistil, že je potřeba si aktualizovat údaje o svých klientech nejenom v systému ale i v telefonu. Jinak se vám může stát jako mně, že i po 8 letech, kdy je klientka vdaná, ji oslovujete rodným příjmením, protože jste si to za celou dobu v telefonu neaktualizovali 🙂

Proč podnikám?
Svoboda a zodpovědnost. Možnost reálně pomáhat svému okolí a být za to náležitě ohodnocen.

Vojtěch Nejedlý

Čím nám pomáhá?
Zvládne rozvíjet schopnosti druhých a ukázat na jejich kvality i slabiny. Od technických věcí přes obchodní až po psychologii.
Oblíbený film / seriál
Breaking bad a Game of Thrones.
Můj fail

Vojta neví, asi nechybuje. 🙂

Proč podnikám?
Nechci věnovat 40 let života budováním úspěchu někoho jiného. Chci být svým šéfem a nechci, aby mě kdokoliv omezoval v rozvoji.